Hírek Kiemelt hírek Szentes

2022 első kézműves piaca

A természet megújulására várva, megújult lelkesedéssel, töretlen hittel február 19-én elindult a Szentesi Gasztro- és Kézműves Piac idei sorozata. Ezentúl (mint ahogy tavaly is) minden hónap harmadik szombatján a Rákóczi utcai piacon várják a helyi termelők és kézművesek portékái iránt érdeklődő vásárlókat.
Ezen a napon is mintegy 30 standon fogadták az piacra kilátogatókat. A megszokott árusok mellett egy új termelő is megjelent: fűszerpaprikával és különleges (pl.: sütőtök) lekvárokkal. Meglepetésként volt egy kis citera muzsika is.
Aki ajándékokat, vagy csak kézműves termékeket akart vásárolni, megtehette, volt megfelelő kínálat.
És ezúttal is kapható volt a sajtok széles választéka, a batáta-termékek, húsipari készítmények, fürjtojás, szörpök, lekvárok, mézek, szappanfélék.
Ne feledjék: egy hónap múlva ismét részesei lehetnek ennek a különlegesen családias hangulatú piacnak.
Képgaléria:

Vélemény, hozzászólás?