Kiemelt hírek Sport Szentes

27 országos bajnoki cím került Szentesre

Négy ország, 56 egyesületéből 339 szenior úszó vett részt február 19-20-án a XI. Rövidpályás Országos Bajnokságon. A Százhalombattán megrendezett kétnapos küzdelemben a Szentesi Delfin ESC 18 versenyzője nagyon szép eredményt ért el, 27 egyéni bajnoki cím mellett két váltó is első helyen végzett a népes és színvonalas mezőnyben.
Egyéni eredmények
Berezvainé Virágos Éva: Bajnok: 400 gyors, 200 gyors, 100 gyors, 50 gyors, 50 hát, 100 hát, 200 hát, 100 vegyes
Bocskai Zsófia: Bajnok: 50 pille, 100 gyors, 200 vegyes, 50 gyors, 100 vegyes
Pólyáné Téli Éva: Bajnok: 50 mell, 100 mell, 200 mell, 200 vegyes, 2. hely: 50 hát, 200 hát
Dr. Borzi Miklós: Bajnok: 400 gyors, 200 gyors, 2. hely: 100 gyors, 50 gyors
Melkuhn Dezső: Bajnok: 400 gyors, 200 gyors, 2. hely: 100 gyors, 3. hely: 100 mell
Kókai László: Bajnok: 100 hát, 50 hát, 2. hely: 200 hát, 3. hely: 100 gyors
Dr Venczel Kincső: Bajnok: 200 vegyes, 200 pille
Maczula Zoltán: Bajnok: 100 gyors, 2. hely: 400 gyors, 3. hely: 50 gyors
Kiss Csaba: Bajnok: 200 vegyes, 3. hely 50 pille
Dr. Szendrei Balázs: 2. hely: 200 gyors, 50 hát, 100 vegyes, 200 hát, 3. hely: 200 vegyes, 50 gyors, 5. hely: 50 pille, 100 gyors
Horváth Roland: 2. hely: 400 gyors, 100 hát, 50 hát, 3. hely: 200 mell, 100 vegyes, 4. hely: 100 gyors, 200 vegyes, 50 mell, 5. hely: 200 gyors, 100 mell, 50 gyors
Kókai Ibolya: 2. hely: 100 mell, 100 pille, 3. hely: 50 pille, 50 mell
Biár Nelli: 2. hely: 50 mell, 100 mell, 4. hely: 200 mell
Pengő László: 2. hely: 50 gyors, 3. hely: 50 hát
Bodnár Istvánné: 2. hely: 50 mell
Szabó Imre: 3. hely 200 mell, 5. hely: 50 mell, 12. hely: 50 pille
Ferke Gáborné: 3. hely: 50 mell
Sebők Tamás: 3. hely: 200 mell, 200 hát, 4.hely 50 hát, 6. hely: 100 gyors, 8. hely: 100 mell, 9. hely: 50 mell, 10. hely: 50 pille, 11. hely: 50 gyors
Váltók
4×50 m MIX vegyesváltó
II. kcs 2. Szentes (Szendrei Balázs, Biár Nelli, Venczel Kincső, Horváth Roland)
IV. kcs 6. Szentes (Virágos Éva, Kókai Ibolya, Szabó Imre, Maczula Zoltán)
V. kcs 4. Szentes (Kókai László, Téli Éva, Bocskai Zsófia, Kiss Csaba)
VII. kcs Bajnok Szentes (Ferke Gáborné, Bodnár Istvánné, Borzi Miklós, Melkuhn Dezső)
4×50 m férfi gyorsváltó
III. kcs 2. Szentes (Horváth Roland, Kiss Csaba, Maczula Zoltán, Szendrei Balázs)
4×50 m női gyorsváltó
III. kcs 2. Szentes (Kókai Ibolya, Virágos Éva, Biár Nelli, Venczel Kincső)
4×50 m MIX gyorsváltó
II. kcs 5. Szentes (Szendrei Balázs, Biár Nelli, Kókai Ibolya, Horváth Roland)
VI. kcs Bajnok Szentes (Virágos Éva, Borzi Miklós, Bocskai Zsófia, Pengő László)
4×50 m férfi vegyesváltó
III. kcs 7. Szentes (Szendrei Balázs, Sebők Tamás, Horváth Roland, Maczula Zoltán)
VI. kcs 2. Szentes (Pengő László, Melkuhn Dezső, Kókai László, Borzi Miklós)
4×50 m női vegyesváltó
IV. kcs 2. Szentes (Virágos Éva, Téli Éva, Kókai Ibolya, Biár Nelli)

Vélemény, hozzászólás?