Hírek Kiemelt hírek Sport Szentes

81 hazai aranyérem a szentesi nemzetközi úszóversenyen

A Szentes Városi Úszó Club május 29-30-én rendezte meg a 24. Óvodától az Olimpiáig elnevezésű úszóversenyét a dr. Rébeli-Szabó József Sportuszodában. 28 egyesület képviseletében, közel 300 versenyző ugrott vízbe a két napos viadal során, hogy 30 versenyszámban mérje össze tudását.
A versenyt Sós Csaba a Magyar Úszóválogatott Szövetségi kapitánya nyitotta meg, a résztvevőket köszöntötte Szabó Zoltán Ferenc, Szentes város polgármestere.
Interjú Sós Csabával:
https://youtu.be/4lt0AhWOruY
A pontszámok összesítése alapján a Szentes Városi Úszó Club végzett a csapatverseny első helyén, ezzel elnyerte a viadal legeredményesebb csapatának járó Vándorserleget !!!
Képgaléria:
A szentesi úszók aranyérmeinek szerzői:
200m férfi vegyesúszás:
1. Horváth Brendon
1. Rajos Dávid
200m női vegyesúszás:
1. Orosz Abigél
1. Tóth Emese
200m női pillangóúszás:
1. Orosz Abigél
1. Tóth Emese
200m férfi hátúszás:
1. Horváth Brendon
1. Adorján Zalán
1. Repka Marcell
1. Nagy-Tarnóczi Endre
50m férfi gyorsúszás:
1. Rébeli Szabó Tamás
1. Kanfi Horvát Levente
1. Nagy-Tarnóczi Endre
50m női gyorsúszás:
1. Orosz Abigél
1. Tofán Regina
1. Bugyi Gréta
50m férfi mellúszás:
1. Kanfi Horvát Levente
1. Kiss Károly
1. Nagy-Tarnóczi Endre
1. Komáromy Vilmos
1. Széll Zoltán Brian
50m női mellúszás:
1. Bugyi Gréta
50m férfi hátúszás:
1. Kanfi Horvát Levente
1. Fűri Benett
1. Gyánti János
1. Széll Zoltán Brian
50m női hátúszás:
1. Tóth Emese
1. Bugyi Gréta
Nem érhető el leírás a fényképhez.
50m férfi pillangóúszás:
1. Kanfi Horvát Levente
1. Repka Marcell
50m női pillangóúszás:
1. Orosz Abigél
1. Tofán Regina
1. Tóth Emese
1. Bugyi Gréta
200m – férfi mellúszás:
1. Kanfi Horvát Levente
1. Nagy-Tarnóczi Endre
1. Komáromy Vilmos
200m férfi gyorsúszás:
1. Kanfi Horvát Levente
1. Nagy-Tarnóczi Endre
200m női gyorsúszás:
1. Horváth Andrea
1. Tóth Emese
1. Tajnai Lilla
400m férfi vegyesúszás:
1. Horváth Brendon
1. Kanfi Horvát Levente
400m női vegyesúszás:
1. Tofán Regina
100m férfi gyorsúszás:
1. Adorján Kende
1. Nagy-Tarnóczi Endre
1. Széll Zoltán Brian
100m női gyorsúszás:
1. Orbán Réka
1. Orosz Abigél
1. Tóth Emese
1. Bugyi Gréta
100m férfi mellúszás:
1. Horváth Brendon
1. Adorján Kende
1. Kiss Károly
1. Nagy-Tarnóczi Endre
1. Széll Zoltán Brian
100m női mellúszás:
1. Orbán Réka
1. Tóth Emese
1. Bugyi Gréta
100m férfi hátúszás:
1. Horváth Brendon
1. Kanfi Horvát Levente
1. Adorján Zalán
1. Rajos Dávid
1. Széll Zoltán Brian
100m női hátúszás:
1. Orbán Réka
1. Orosz Abigél
1. Horváth Andrea
1. Bugyi Gréta
100m férfi pillangóúszás:
1. Adorján Kende
100m női pillangóúszás:
1. Orosz Abigél
1. Tofán Regina
400m férfi gyorsúszás:
1. Horváth Brendon
1. Adorján Kende
1. Kiss Károly
1. Nagy-Tarnóczi Endre
400m női gyorsúszás:
1. Orbán Réka
1. Orosz Abigél
1. Tóth Emese
1. Tajnai Lilla

Vélemény, hozzászólás?