Kiemelt hírek Sport Szentes

A férfi pólósok teljesítették a vállalt feladatot, de hogyan tovább?

A férfi vízilabda bajnokság B-csoportja 14. fordulójában, február 29-én dr. Rébeli- Szabó József Sportuszodában játszotta mérkőzését a szentesi együttes és magabiztosan nyert:

Metalcom-Szentes – AVUS Szombathely 12: 6 (3-1, 2-1, 4-1, 3-3)

A szentesi gólok szerzői: Nagy Márton 5, Somogyi Balázs 2, Vörös Viktor 2, Mátyók Norbert Árpád 1, Hegedűs Bence 1, Pellei Kristóf 1.

Végig vezetve, az összecsapást végig uralva nyert a hazai gárda. A védekezés jó volt, a szentesiek kapusa Meixner Marcell 68 %–on védett.

Ezzel a győzelemmel – nagy valószínűséggel (90 %) – a B csoportban a szentesiek negyedikek lettek, és bejutottak a felsőházi rájátszásba!!!

A szombathelyiek elleni mérkőzésről, és a továbbiakról beszél a videón Pellei Csaba, a Metalcom-Szentes vezető-edzője, valamint Bozó Péter.

Pellei Csaba, Bozó Péter

A férfi pólósok teljesítették a vállalt feladatot, de hogyan tovább?(Képmelléklettel)A férfi vízilabda bajnokság B-csoportja14. fordulójában, február 29-én dr. Rébeli- Szabó József Sportuszodában játszotta mérkőzését a szentesi együttes és magabiztosan nyert: Metalcom-Szentes – AVUS Szombathely 12: 6 (3-1, 2-1, 4-1, 3-3)A szentesi gólok szerzői: Nagy Márton 5, Somogyi Balázs 2, Vörös Viktor 2, Mátyók Norbert Árpád 1, Hegedűs Bence 1, Pellei Kristóf 1.Végig vezetve, az összecsapást végig uralva nyert a hazai gárda. A védekezés jó volt, a szentesiek kapusa Meixner Marcell 68 %–on védett.Ezzel a győzelemmel – nagy valószínűséggel (90 %) – a B csoportban a szentesiek negyedikek lettek, és bejutottak a felsőházi rájátszásba!!! A szombathelyiek elleni mérkőzésről, és a továbbiakról beszél a videón Pellei Csaba, a Metalcom-Szentes vezető-edzője, valamint Bozó Péter.Képgaléria az összecsapásról:https://www.facebook.com/pg/szentesigyors/photos/?tab=album&album_id=3590748680996263

Közzétette: Szentesi Gyors – hangos hírújság – 2020. február 29., szombat