Kiemelt hírek Sport Szentes

A szenior úszók 47 egyéni érmet „hoztak” Tótkomlósról

A szentesi és a gyulai versenyek után újból úszhattak a szenior versenyzők, ezúttal július 18-ám, a tótkomlósi Rózsa Fürdő és a Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület rendezésében. Sajnos a korona vírussal kapcsolatos helyzet nem tette lehetővé a határon túli versenyzők indulását, de ennek ellenére népes mezőny gyűlt össze a hazai szenior klubokból.

A Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club 19 úszója állt rajthoz, s ezúttal is nagyon eredményesen szerepeltek.

EGYÉNI EREDMÉNYEK:
Pólyáné Téli Éva: 1. hely: 33 pille, hát, mell és gyors, 133 vegyes
Tari László: 1. hely: 33 pille, hát, mell és gyors, 133 vegyes
Brunnerné Palásti Katalin: 1. hely 33 hát, mell és 133 vegyes, 2. hely 33 pille és gyors
Melkuhn Dezső: 1. hely: 33 pille és 33 gyors, 133 vegyes
Pengő Erzsébet: 1. hely: 33 mell, 133 vegyes, 2. hely: 33 pille, hát és gyors
Sebők Tamás: 1. hely: 33 hát, 2. hely 33 pille és mell, 3. hely 33 gyors
Horváth Roland: 1. hely: 133 vegyes, 2. hely 33 pille, 3. hely: 33 hát, mell és gyors
Bodnár Istvánné: 1. hely: 33 mell, 2. hely: 33 gyors
Lucz Imre: 2. hely: 33 pille, 3. hely: 33 hát és mell, 4. hely: 33 gyors
Bocskai Zsófia: 2. hely: 133 vegyes, 4. hely: 33 pille és gyors
Demeterné Zsuzsa: 2. hely: 33 hát
Rozgonyi Eszter: 2. hely: 33 mell, 4. hely: 133 vegyes, 6. hely: 33 gyors
Cserháti Nóra: 3. hely: 33 mell, 133 vegyes, 4. hely: 33 pille, 5. hely: 33 gyors
Béres Dorina: 3. hely: 33 hát és gyors, 4. hely: 33 mell
Bíró Gábor: 3. hely: 33 pille, 4. hely: 33 hát, 5. hely: 33 gyors és mell
Hoffmann Csaba: 3. hely: 33 hát, 5. hely: 33 pille, 7. hely: 33 gyors, 9. hely: 33 mell
Tóthné Katalin: 3. hely: 33 hát, 5. hely: 33 gyors
Szabó Imre: 5. hely: 33 mell és pille
Dr. Vezsenyi Péter: 5. hely: 33 gyors

VÁLTÓK:
4×33 férfi vegyesváltó:
II. kcs. 2. hely Szentes (Bíró Gábor, Sebők Tamás, Szabó Imre, Horváth Roland)
VI. kcs. 1. hely Szentes (Tari László, Lucz Imre, Melkuhn Dezső, Vezsenyi Péter)

4×33 női vegyesváltó
II. kcs. 2. hely Szentes (Béres Dorina, Rozgonyi Eszter, Cserháti Nóra, Pengő Erzsébet)
VI. kcs. 1. hely Szentes (Demeterné Zsuzsa, Bodnár Istvánné, Bocskai Zsófia, Tóthné Katalin)

4×33 férfi gyorsváltó
II. kcs. 2. hely Szentes (Bíró Gábor, Sebők Tamás, Szabó Imre, Horváth Roland)
VI. kcs. 1. hely Szentes (Tari László, Lucz Imre, Melkuhn Dezső, Vezsenyi Péter)

4×33 női gyorsváltó
III. kcs. 1. hely Szentes (Pengő Erzsébet, Téli Éva, Cserháti Nóra, Rozgonyi Eszter)
VI. kcs 1. hely Szentes (Palásti Katalin, Bodnár Istvánné, Bocskai Zsófia, Tóthné Katalin)

4×3 MIX vegyesváltó
II. kcs. 2. hely Szentes (Bíró Gábor, Rozgonyi Eszter, Horváth Roland, Cserháti Nóra)
III. kcs. 3. Szentes (Sebők Tamás, Hoffmann Csaba, Béres Dorina)
IV. kcs. 3. Szentes (Tari László, Téli Éva, Szabó Imre, Pengő Erzsébet)
V. kcs. 1. Szentes (Demeterné Zsuzsa, Gyenes András, Palásti Katalin, Vezsenyi Péter)
VI. kcs. 1. Szentes (Melkuhn Dezső, Lucz Imre, Bocskai Zsófia, Bodnár Istvánné)

4×33 MIX gyorsváltó
II. kcs. 2. hely Szentes (Bíró Gábor, Rozgonyi Eszter, Horváth Roland, Cserháti Nóra)
III. kcs. 5. Szentes (Várady Judit, Sebők Tamás, Hoffmann Csaba, Béres Dorina)
IV. kcs. 3. Szentes (Tari László, Téli Éva, Szabó Imre, Pengő Erzsébet)
VI. kcs 1. Szentes (Palásti Katalin, Melkuhn Dezső, Bocskai Zsófia, Vezsenyi Péter)

Családi váltó (1 szülő + 2 gyerek)
3. hely Darabos család (Darabos Dorka, Darabos Csenge, Rozgonyi Eszter)

Vélemény, hozzászólás?