Hírek Kiemelt hírek Szentes

Állás lehetőség a múzeumban

A Koszta József Múzeum pénzügyi és HR asszisztensi munkakör betöltésére tapasztalt kollégát keres, aki képes jól meghatározott feladatokat átvenni, önállóan elvégezni és proaktívan gondolkodni.
Csak pénzügyi területen szerzett tapasztalattal rendelkezők pályázatait várják!
Elvégzendő feladatok:
+ ECO-STAT könyvelési rendszer professzionális kezelése (2016 utáni gyakorlat és protokoll)
+ KIRA rendszer napi szintű alkalmazása
+ Számlák kiállítása
+ Bejövő számlák kezelése, kontírozása
+ Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
+ Könyvelés előkészítése
+ Bér, munkaügyi adminisztráció
+ Múzeumi shop leltárának kezelése, beszerzések
+ Nyilvántartások kezelése
+ Kapcsolattartás a partnerekkel személyesen, írásban és telefonon
+ Egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
+ Egyéb irodai jellegű ügyintézés
+ Napi szintű szakmai együttműködés a Szentesi Intézmények Gazdasági Szervezetével (SZIGSZ)
A pozíció betöltésének követelményeiről, pozíció betöltésénél a előnyt jelentő elemekről, a foglalkoztatás jellegéről, időtartamáról itt olvashatnak:
Bér: megegyezés szerint.
Az álláspályázatokat (szakmai életrajz, motivációs levél, iskolai végzettségeket igazoló okiratok másolatai) 2021. április 16-ig lehet küldeni a Koszta József Múzeum központi e-mail címére: [E-mail-cím elrejtve.]

Vélemény, hozzászólás?