Kiemelt hírek Sport Szentes

Egy kicsi hiányzott a bravúrhoz

A Jász-Nagykun megyei Bajnokság 4. fordulójának mérkőzését február 10-én a Dr. Papp László Városi Sportcsarnokban játszották a szentesi kosarasok. Az ellenfelük a bajnokság középmezőnyéhez tartozik, ezért nehéz mérkőzés elé néztek.

Az eredmény:
Szentesi KK – Szolnoki Olaj KK U23 66-70 (20-13,18-10,12-30,16-17) Játékvezetők: Farkas János, Rideg László

A szentesiek összeállítása: Antal Tamás11/3 hárompontos, Balázs Marcell 10, Darvas Dávid 2, Dawud Samy 2, Ferenczi Márk Zsolt 2, Markó Zsolt 2, Varga Péter 20, Visinka Dominik 17/3 hárompontos.
Edző: Donic Milos

A harmadik negyed végéig vezetett a hazai együttes, a végére már csökkent a figyelem, kissé el is fáradtak – így egyre többször nem jöttek be a ziccerek. Ennek ellenére végig izgalmas összecsapáson jól helyt álltak, a végeredmény is mutatja: nem sok kellett volna a bravúrhoz.