Kiemelt hírek Szentes

Egy újabb lépés az önkormányzati választások felé

Szentesen (is) a 2019. évi önkormányzati választásokra készülve a jelölő szervezetek leadták az ajánlóíveiket, azokat a helyi választási bizottság hitelesítette, a szeptember 9-i határozatában összesítette a jelöléseket, továbbá megállapították a szavazólapokon való sorrendiséget is.

Szentesen a választópolgárok száma összesen: 22 473, a szavazókörök száma: 35.

A Szentesi önkormányzati választásokra jelölt személyek, a Helyi Választási Bizottság által (sorsolással) megállapított, szavazólapon szereplő sorrendben.

Polgármesterjelöltek:
Antal Balázs Tibor (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
Gémes László (Fidesz–KDNP)
Szabó Zoltán Ferenc (Jövőnk Szentes Egyesület)

Képviselőjelöltek:
1. választókerület
Füsti-Molnár István (Jövőnk Szentes Egyesület)
Georg Spöttle (Fidesz–KDNP)
Túri András (Mi Hazánk Mozgalom)
Dr. Chomiak Waldemar (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)

2. választókerület
Kovács Istvánné Sarkadi Márta (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
Kovács János (Fidesz–KDNP)
Baranyi László (Mi Hazánk Mozgalom)
Hornyik László Károly (Jövőnk Szentes Egyesület)

3. választókerület
Fekete Sándor (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
Kiss Csaba István (Jövőnk Szentes Egyesület)
Sipos Antal (Fidesz–KDNP)
Biácsi Péter (Mi Hazánk Mozgalom)

4. választókerület
Sipos Kitti (Fidesz–KDNP)
Antal Balázs Tibor (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
Pásztor Antal (Jövőnk Szentes Egyesület)
Grenczer Ferenc (Mi Hazánk Mozgalom)

5. választókerület
Dr. Rébeli-Szabó Tamás (Fidesz–KDNP)
Gurdonné Kovács Helga (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
Horváth Zoltán (Mi Hazánk Mozgalom)
Vidovics Zoltán (Jövőnk Szentes Egyesület)

6. választókerület
Bocskay Csaba (Mi Hazánk Mozgalom)
Móra József (Jövőnk Szentes Egyesület)
Dr. Szabó Andrea (Fidesz–KDNP)
Bencsik Lajos, a Magyar Munkáspárt
Stadlerné Csarmaz Kitti (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)

7. választókerület
Hegedűs Mihály (Mi Hazánk Mozgalom)
Holman István (Fidesz–KDNP)
Krausz Jánosné (Jövőnk Szentes Egyesület)

8. választókerület
Szűcs Ildikó (Jövőnk Szentes Egyesület)
Bihari Krisztina (Mi Hazánk Mozgalom)
Bakó Dániel (Fidesz–KDNP)
Szabó-Gömöri Andrea (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)

9. választókerület
Szűcs György (Jövőnk Szentes Egyesület)
Béres Attila (Mi Hazánk Mozgalom)
Bujdosó Tamás (Fidesz–KDNP)

10. választókerület
Pászti Dániel (Fidesz–KDNP)
Farkas Nikolett (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
Szűcs Lajos (Független)
Pataki József (független)
Tóth Ferenc (Mi Hazánk Mozgalom)
Agócs Lászlóné (Jövőnk Szentes Egyesület)

Vélemény, hozzászólás?