Kiemelt hírek Sport Szentes

Elkezdődött a táncos hétvége Szentesen

A Szilver Táncsport Egyesület két napos táncversenyt szervezett a dr. Papp László Városi Sportcsarnokban.
Az első nap, november 8-án a legkisebbeknek Minősítő Táncversenyt rendeztek, ahol standard és latin táncokban, kezdő és haladó – összesen 42 kategóriában versenyeztek a táncosok.

Jó volt látni a párok (és a rokonság) lelkesedését, győzni akarását, verseny szellemét. Gratuláció a versenyzőknek, tánctanáraiknak és a táncosokat támogató rokonságnak!
Itt belepillanthatnak a versenybe, a hangulatba:

A részletes eredmények itt olvashatók:

És nem kevésbé jó volt látni, hogy ezek a nagyon fiatal táncosok milyen reprezentatív körülmények között versenyezhettek a jó helyezésekért.
Gratuláció a szervezőknek!

A táncos hétvége november 9-én 10 órától folytatódik ezen a helyszínen: a Szentes Open WDSF International Open standard és latin nemzetközi táncversennyel. Látogassanak el, már a látvány és az erős nemzetközi mezőny miatt is érdemes. Szentesi párosok is táncolnak a dobogós helyezésekért!