Kiemelt hírek Sport Szentes

Futó dzsembori a Reformációi futáson

Már több mint egy évtizedes hagyományra nyúlik vissza, hogy a Kiss Bálint Reformtus Általános Iskola – egyebek mellett – sportversennyel, futással is tiszteleg a Reformáció Napja előtt. Az idei különlegesre sikerült, hiszen október 24-én a már hagyományos tizenévesek futása mellett az óvodáskorúaknak is megszervezték ezt a vetélkedést.

Délelőtt az ovisok a Pusztai László Sporttelepen gyülekeztek, ahol Karikó- Tóth Tibor, a Kiss Bálint Reformtus Általános Iskola igazgatója köszöntötte őket, és mondott néhány gondolatot a Reformációról.

Ezután néhány Kiss Bálint-os diák kíséretében lefutottak egy kört (400 métert) a futópályán.

Bár egyáltalán nem a versengésen volt a fő hangsúly, mégis a legjobbak érmeket kaptak, a vándorserleget pedig a Szent Anna utca Tagóvoda nyerte el. Minden résztvevő kapott üdítőt, pici ajándékot.

Képgaléria az ovisok futásáról:
//www.facebook.com/pg/szentesigyors/photos/?tab=album&album_id=3182452905159178

Délután a nagyobbak lefutották a már hagyományos pályán a már hagyományos 1514 métert, és a hagyományos korcsoportokban megtörtént az értékelés is.

Íme, a XIX. Reformációi futás végeredménye
Egyéni verseny (érem)
2008. lány
1. Varga Anna – Koszta József Általános Iskola
2. Szalai Sára – Kiss Bálint Református Általános Iskola
3. Tóth Kamilla – Kiss Bálint Református Általános Iskola
2008. fiú
1. Bertus Máté – Kiss Bálint Református Általános Iskola
2. Dékány Bence – Koszta József Általános Iskola
3. Lakatos Olivér – Klauzál Gábor Általános Iskola
2007. lány
1. Bottyán Boglárka – Kiss Bálint Református Általános Iskola
2. Simon Alma – Kiss Bálint Református Általános Iskola
3. Kozák Míra – Kiss Bálint Református Általános Iskola
2007. fiú
1. Őze Csanád – Kiss Bálint Református Általános Iskola
2. Ágoston Bence – Koszta József Általános Iskola
3. Orosz Valentin – Klauzál Gábor Általános Iskola
2006. lány
1. Sebesy Gréta – Deák Ferenc Általános Iskola
2. Kovács Nikolett – Koszta József Általános Iskola
3. Kondacs Jázmin – Horváth Mihály Gimnázium
2006. fiú
1. Pásztor Joel – Koszta József Általános Iskola
2. Inokai-Tóth Martin – Horváth Mihály Gimnázium
3. Adorján Kende – Koszta József Általános Iskola
2005. lány
1. Őze Virág – Kiss Bálint Református Általános Iskola
2. Prozlik Melinda – Horváth Mihály Gimnázium
3. Gurmai Brigitta – Horváth Mihály Gimnázium
2005. fiú

1. Kun Kornél – Koszta József Általános Iskola
2. Fási Regő – Horváth Mihály Gimnázium
3. Zernig Csenger – Koszta József Általános Iskola
Csapatverseny (oklevél)
2008. lány
1. Kiss Bálint Református Általános Iskola
2. Koszta József Általános Iskola
3. Klauzál Gábor Általános Iskola
2008. fiú
1. Koszta József Általános Iskola
2. Kiss Bálint Református Általános Iskola
3. Klauzál Gábor Általános Iskola
2007. lány
1. Kiss Bálint Református Általános Iskola
2. Koszta József Általános Iskola
3. Klauzál Gábor Általános Iskola
2007. fiú
1. Koszta József Általános Iskola
2. Deák Ferenc Általános Iskola és Klauzál Gábor Általános Iskola
3. Kiss Bálint Református Általános Iskola
2006. lány
1. Koszta József Általános Iskola
2. Kiss Bálint Református Általános Iskola
3. Deák Ferenc Általános Iskola
2006. fiú
1. Koszta József Általános Iskola
2. Horváth Mihály Gimnázium
3. Klauzál Gábor Általános Iskola
2005. lány
1. Kiss Bálint Református Általános Iskola
2. Koszta József Általános Iskola

3. Deák Ferenc Általános Iskola
2005. fiú
1. Koszta József Általános Iskola
2. Klauzál Gábor Általános Iskola
3. Deák Ferenc Általános Iskola és Kiss Bálint Református Általános Iskola
Összetett eredmények (Vándorkupa)
lány
I. Kiss Bálint Református Általános Iskola
II. Koszta József Általános Iskola
III. Klauzál Gábor Általános Iskola
fiú
I. Koszta József Általános Iskola
II. Klauzál Gábor Általános Iskola
III. Kiss Bálint Református Általános Iskola

Képgaléria az általános iskolások futásáról:
//www.facebook.com/pg/szentesigyors/photos/?tab=album&album_id=3182468625157606

Vélemény, hozzászólás?