Kiemelt hírek Sport Szentes

Nyolc országos bajnoki címet hozott a Szilver

Békéscsabán, a Csabagyöngye Kulturális Központban december 8-án rendezték meg az 50. B-A-S Országos bajnokságot, amelyre előzetesen 125 nevezés érkezett. Az OB-n tizenkilenc országos bajnoki cím talált gazdára, emellett öt klubközi kategóriában is győztest hirdettek.

A szentesi Szilver TSE 8 bajnoki győzelmet (címet) szerzett, mellettük több dobogós és döntős hely is született a versenyen.

Eredmények – és a Szilveres Országos bajnokok:
Felnőtt S Latin:
1. Hidi Balázs, Kis Violetta (Szilver)
2. Zilahi Szabolcs György, Gede Andrea
3. Gál Krisztián Zsolt, Loch Jázmin
4. Török Árpád, Molnár Barbara

Felnőtt S Standard:
1. Bencze István, Prozlik Anna (Szilver)
2. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka Beáta
3. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
4. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
5. Schwartz Péter, Lengyel Helga

Felnőtt A Latin:
1. Nagy Márk, Unger Fanni
2. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
3. Kézsmárki János, Auer Csenge Daniella
4. Péter Krisztián, Milus Alida
5. Schwartz Péter, Lengyel Helga
6. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina

Felnőtt A Standard:
1. Nagy Márk, Unger Fanni
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella

Felnőtt B Latin:
1. Éder Barnabás András, Csumán Csenge
2. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
3. Varga Sándor, Laurencsik Liliána
4. Csizmadia Márk, Szikszai Szonja
5. Tóth Ádám, Tari Alexandra Mária

Felnőtt B Standard:
1. Kővágó Dávid, Kertész Laura
2. Fedics Richárd, Bencsik Noémi
3. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
4. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
5. Horváth Márk, Katona Rozina

Ifjúsági A Latin:
1. Bánáti Marcell, Józsa Janka
2. Rischák Balázs, Dajka Csenge
3. Kovács-Kalic Károly Péter, Balogh Zsófia
4. Pusch Kevin, Stercz Míra Krisztina
5. Szabó Márk, Frey Tímea

Ifjúsági A Standard:
1. Rischák Balázs, Dajka Csenge (Szilver)
2. Kovács-Kalic Károly Péter, Balogh Zsófia

Ifjúsági B Latin:
1. Lehóczki Zsolt, Bernáth Odett
2. Bánáti Barnabás, Varga Liza
3. Holló Patrik, Sulyán Lilla Katalin
4. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
5. Kalapács Bence, Miskolczi Nóra
6. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam

Ifjúsági B Standard:
1. Kalapács Bence, Miskolczi Nóra (Szilver)
2. Patkós Máté, Juhász Dóra
3. Pusch Kevin, Stercz Míra Krisztina
4. Kozák László Richárd, Németh Laura
5. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva

Junior II. B Latin:
1. Kohon Patrik, Gál Dalma (Szilver)
2. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
3. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél Emese
4. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
5. Házas Ádám, Paluska Emese
6. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka

Junior II. B Standard:
1. Kohon Patrik, Gál Dalma (Szilver)
2. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
3. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
4. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
5. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
6. Házas Ádám, Paluska Emese
7. Petrás Bene, Baráth Luca

Junior I. B Latin:
1. Kosztolányi Elek, Bartók Laura (Szilver)
2. Látrányi Balázs, Révész Alicia
3. Kiss Zsombor Gábor, Albert Emma
4. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
5. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka

Junior I. B Standard:
1. Kosztolányi Elek, Bartók Laura (Szilver)
2. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka
3. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna

Képgaléria:

navigate_before
navigate_next

 

Vélemény, hozzászólás?