Hírek Kiemelt hírek Szentes

Szenzációs érem eső az év első versenyén!

Balmazújvárosban február 19-én rendezték meg a Kelet Magyarország Területi Bajnokságot, ahol a Szilver Táncsport Egyesület párosai a következő szenzációs eredményeket érték el.
Gyerek I E Standard
Pető Dávid-Dorogi Noémi Kitti 1. helyezés
Gyerek I E Latin
Pető Dávid-Dorogi Noémi Kitti 2. helyezés
Junior I E Standard
Antal Bence Dominik-Fébert Viola 1. helyezés
Junior I E Latin
Antal Bence Dominik-Fébert Viola 2. helyezés
Junior I D Standard
Horváth Előd Áron-Oszlánczi Anikó Krisztina 3. helyezés
Polónyi Kevin-Bereczki Maja 6. helyezés
Junior I D Latin
Polónyi Kevin-Bereczki Maja 2. helyezés
Konstantinovics Márk-Kárászi Kata Hanna 3. helyezés
Horváth Előd Áron-Oszlánczi Anikó Krisztina 5. helyezés
Halász Marcell-György Noémi 6. helyezés
Junior I C Standard
Pető Zoltán-Pintér Mónika Mária 1. helyezés
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 2. helyezés
Junior I C Latin
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 1. helyezés
Pető Zoltán-Pintér Mónika Mária 2. helyezés
Junior II D Standard
Pető Dániel-Kocsis Liliána 1. helyezés
Sipos Marcell-Hajnal Réka 3. helyezés
Junior II D Latin
Pető Dániel-Kocsis Liliána 1. helyezés
Sipos Marcell-Hajnal Réka 2. helyezés
Junior II C Standard
Bakasa Barna-Dorogi Edina Anna 3. helyezés
Junior II C Latin
Bakasa Barna-Dorogi Edina Anna 4. helyezés
Junior II B Standard
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Junior II B Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Ifjúsági D Latin
Pótár Bóta Zalán-Batas Indira Zoé 3. helyezés
Ifjúsági C Standard
Pótár Bóta Zalán-Batas Indira Zoé 2. helyezés
Andrucsák Krisztián József (Forma TSE)-Kiss Eliza 3. helyezés
Hegedűs Bálint Ervin(Papiron SC)-Lipcsei Laura 4. helyezés
Ifjúsági C Latin
Vajjon Bence-Bulyáki Lili 2. helyezés
Andrucsák Krisztián József (Forma TSE)-Kiss Eliza 3. helyezés
Hegedűs Bálint Ervin(Papiron SC)-Lipcsei Laura 4. helyezés
Ifjúsági B Standard
Gali Gergő-Kondacs Jázmin Bíborka 1. helyezés
Köllő Balázs-Slobodová Nicol 2. helyezés
Marton László-Gál Viktória 5. helyezés
Vajjon Bence-Bulyáki Lili 6. helyezés
Ifjúsági B Latin
Gali Gergő-Kondacs Jázmin Bíborka 3. helyezés
Kökényesy Dominik-Krápicz Terézia Lili 4. helyezés
Ifjúsági A Standard
Molnár Ákos(Nyíri Lajos TSE)-Prozlik Melinda Lenke 1. helyezés
Ifjúsági A Latin
Balázs Dominik-Balogh Zsófia(Spirit TSE) 1 helyezés
Molnár Ákos(Nyíri Lajos TSE)-Prozlik Melinda Lenke 2. helyezés
Felnőtt E Standard
Papos Martin Dávid-Dunai Klára 4. helyezés
Felnőtt E Latin
Papos Martin Dávid-Dunai Klára 4. helyezés
Felnőtt C Standard
Kispál Gergely Tas-Biczó Petra 3. helyezés
Felnőtt C Latin
Kispál Gergely Tas-Biczó Petra 4. helyezés
Felnőtt B Latin
Besenyi Norbert-Besenyi Adél 2. helyezés
Felnőtt A Latin
Dajcs Triszten Sámuel-Fekete Krisztina 4. helyezés
Felnőtt S Standard
Rónyai Zoltán-Busa Dóra 1. helyezés
Felnőtt S Latin
Rónyai Zoltán-Busa Dóra 1. helyezés
Senior II E Standard
Regős Péter-Regősné Jancsovics Julianna 1. helyezés
Senior II E Latin
Regős Péter-Regősné Jancsovics Julianna 1. helyezés
Senior III E Standard
Sütő Gergely-Radics Mónika 1. helyezés
Senior III E Latin
Sütő Gergely-Radics Mónika 1. helyezés
Gratulálunk minden párosnak!

Vélemény, hozzászólás?