Hírek Kiemelt hírek Szentes

Társas táncosok hétvégi sikere

Ismét újabb versenyek kerültek megrendezésre a hétvége folyamán, ahol a Szilver Táncsport Egyesület párosai újabb gyönyörű eredményekkel gazdagodtak. Szombaton, 2021. június 5-én Hajdúnánáson rendezték meg a Felnőtt Ifjúsági Latin és Junior Standard Ranglistát.
Vasárnap pedig Szerbiában, Cacak városában vettek részt az egyesület versenyzői egy színvonalas versenyen. Több olyan páros is volt, aki mindkét nap parkettre lépett és fantasztikusan szerepelt.
Junior I. E Standard
Sipos Marcell – Hajnal Réka 1. helyezés
Junior I. E Latin
Sipos Marcell – Hajnal Réka 4. helyezés
Junior I. D Standard
Pető Zoltán – Pintér Mónika Mária 1.helyezés
Sipos Marcell – Hajnal Réka 4. helyezés
Junior I. D Latin
Pető Zoltán – Pintér Mónika Mária 1.helyezés
Sipos Marcell – Hajnal Réka 2. helyezés
Junior II. D Standard
Baksa Barna – Dorogi Edina Anna 1.helyezés
Junior II. D Latin
Baksa Barna – Dorogi Edina Anna 3.helyezés
Junior II. C Standard
Marton László – Gál Viktória 3. helyezés
Junior II. C Latin
Marton László – Gál Viktória 6. helyezés
Junior II. B Standard
Gali Gergő – Slobodová Nicol (PRO-ART ELIT Egyesület) 3. helyezés
Perjési Milán – Kiss Flamina Hanna (Ritmo Sporttánc Egyesület) 5. helyezés
Junior II. B Latin
Szabó Gabriel Lucian – Fekete Renáta 2. helyezés
Perjési Milán – Kiss Flamina Hanna (Ritmo Sporttánc Egyesület) 3. helyezés
Gali Gergő – Slobodová Nicol (PRO-ART ELIT Egyesület) 5. helyezés
Ifjúsági D Standard
Pótár- Bóta Zalán – Bata Indira Zoé 1. helyezés
Baksa Barna – Dorogi Edina Anna 4.helyezés
Ifjúsági C Standard
Marton László – Gál Viktória 2. helyezés
Ifjúsági C Latin
Marton László – Gál Viktória 6. helyezés
Ifjúsági B Standard
Molnár Ákos (Nyíri Lajos Táncsport Egyesület)- Prozlik Melinda Lenke 1. helyezés
Hajdú Viktor (Kner Táncsport Egyesület) – Balogh Petra 3. helyezés
Ifjúsági B Latin
Hajdú Viktor (Kner Táncsport Egyesület) – Balogh Petra 5. helyezés
Felnőtt D Standard
Pótár- Bóta Zalán – Bata Indira Zoé 1. helyezés
Felnőtt D Latin
Kenéz Bence Kende (Oktogon Tánc Centrum Egyesület) – Bartek Boglárka 4.helyezés
Felnőtt B Standard
Molnár Ákos (Nyíri Lajos Táncsport Egyesület)- Prozlik Melinda Lenke 1. helyezés
Hajdú Viktor (Kner Táncsport Egyesület) – Balogh Petra 3. helyezés
Felnőtt B Latin
Hajdú Viktor (Kner Táncsport Egyesület) – Balogh Petra 6. helyezés
Junior Standard Ranglista
Kosztolányi Elek – Bartók Laura 2. helyezés
Szabó Gabriel Lucian – Fekete Renáta 6. helyezés
Ifjúsági – Felnőtt Latin Ranglista
Hidi Balázs (Valcer Táncsport Egyesület) – Kis Violetta 3. helyezés
Cacak – Szerbia Ifjúsági Standard
Kohon Patrik – Gál Dalma 1.helyezés
Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka 6.helyezés
Molnár Ákos (Nyíri Lajos Táncsport Egyesület)- Prozlik Melinda Lenke 10. helyezés
Petrás Bene – Baráth Luca 12.helyezés
Cacak – Szerbia Junior II. Standard
Kosztolányi Elek – Bartók Laura 5. helyezés
Köllő Balázs – Tiringer Lili 7. helyezés
Cacak – Szerbia Ifjúsági Latin
Kohon Patrik – Gál Dalma 12.helyezés
Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka 14-15.helyezés
Molnár Ákos (Nyíri Lajos Táncsport Egyesület)- Prozlik Melinda Lenke 19. helyezés
Petrás Bene – Baráth Luca 29-31.helyezés
Cacak – Szerbia Junior II. Latin
Kosztolányi Elek – Bartók Laura 2. helyezés
Köllő Balázs – Tiringer Lili 12. helyezés
International Open Felnőtt Standard
Bencze István – Prozlik Anna 13. helyezés
International Open Felnőtt Latin
Hidi Balázs (Valcer Táncsport Egyesület) – Kis Violetta 3. helye
Lehet, hogy egy kép erről: egy vagy több ember és álló emberek
Lehet, hogy egy kép erről: egy vagy több ember, álló emberek és belső tér
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy, álló és belső tér

Vélemény, hozzászólás?