Hírek Kiemelt hírek Szentes

Újabb két magyar bajnoki cím került Szentesre

Hosszabb szünet után, május 15-én – verseny körülmények között – ismét parkettre léphettek a szentesi Szilver TSE párosai, ezúttal a kisteleki U21 Standard, Latin és Kűr Magyar Bajnokság keretein belül.

A „kihagyást” követő első megméretést is kiemelkedő eredményekkel zárták a Szilver Táncsport Egyesület kitűnő versenyzői: két magyar bajnoki címet, valamint  több remek helyezést is szereztek.

U21 Standard Magyar Bajnokság:

Kohon Patrik – Gál Dalma 1. helyezés – magyar bajnokok
Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka 4. helyezés
Kalapács Bence – Miskolczi Nóra 6. helyezés
Hajdú Viktor – Balogh Petra 10-11. helyezés
Petrás Bene – Baráth Luca 12. helyezés

 

 

 

Felnőtt Standard Kűr Magyar Bajnokság
Rónyai Zoltán – Busa Dóra 1.helyezés – magyar bajnokok

További eredmények:

Gyermek II. E Standard:
Konstantinovics Márk – Petrás Zília 1. helyezés
Halász Marcell – György Noémi 2. helyezés
Antal Bence Dominik – Kárászi Kata Hanna 3. helyezés

Gyermek II. E Latin:
Antal Bence Dominik – Kárászi Kata Hanna 3. helyezés
Halász Marcell – György Noémi 4. helyezés
Konstantinovics Márk – Petrás Zília 6. helyezés

Junior I. D Standard:
Ökrös Zénó – Baráth Csenge 3. helyezés
Sipos Marcell – Hajnal Réka 8. helyezés
Benke Bence Balázs – Bereczki Maja 9. helyezés

Junior I. D Latin:
Ökrös Zénó – Baráth Csenge 3. helyezés
Sipos Marcell – Hajnal Réka 6. helyezés
Benke Bence Balázs – Bereczki Maja 7. helyezés

Junior II. D Standard:
Baksa Barna – Dorogi Edina Anna 1. helyezés

Junior II. D Latin:
Ökrös Zénó – Baráth Csenge 2. helyezés
Baksa Barna – Dorogi Edina Anna 7. helyezés

Junior II. B Standard:
Kosztolányi Elek – Bartók Laura 1.helyezés
Köllő Balázs – Tiringer Lili 3. helyezés
Perjési Milán – Kiss Flamina Hanna 4.helyezés

Junior II. B Latin:
Kosztolányi Elek – Bartók Laura 1.helyezés
Perjési Milán – Kiss Flamina Hanna 3.helyezés
Gali Gergő – Slobodová Nicol 5. helyezés
Köllő Balázs – Tiringer Lili 6. helyezés

Ifjúsági D Standard:
Baksa Barna – Dorogi Edina Anna 2. helyezés
Pótár- Bóta Zalán – Bata Indira Zoé 3. helyezés
Vajjon Bence – Bulyáki Lili 6. helyezés

Ifjúsági D Latin:
Vajjon Bence – Bulyáki Lili 2. helyezés
Baksa Barna – Dorogi Edina Anna 9. helyezés
Pótár- Bóta Zalán – Bata Indira Zoé 10. helyezés

Ifjúsági C Standard:
Marton László – Gál Viktória 2. helyezés
Vajjon Bence – Bulyáki Lili 3. helyezés
Lantos Marcell Attila – Kiss Eliza 6. helyezés

Ifjúsági C Latin:
Vajjon Bence – Bulyáki Lili 6. helyezés
Marton László – Gál Viktória 8-10. helyezés
Lantos Marcell Attila – Kiss Eliza 13. helyezés

Felnőtt E Standard:
Sütő Gergely – Radics Mónika 6. helyezés

Felnőtt E Latin:
Sütő Gergely – Radics Mónika 8. helyezés

Felnőtt D Standard:
Pótár- Bóta Zalán – Bata Indira Zoé 1. helyezés

 Felnőtt D Latin:
Pótár- Bóta Zalán – Bata Indira Zoé 11. helyezés

Felnőtt C Latin:
Kispál Gergely – Tas- Biczó Petra 16. helyezés

U21 Latin MB:
Kohon Patrik – Gál Dalma 3. helyezés
Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka 7-8. helyezés
Kalapács Bence – Miskolczi Nóra 13. helyezés
Petrás Bene – Baráth Luca 20. helyezés
Hajdú Viktor – Balogh Petra 23. helyezés

Felnőtt Latin Kűr MB:
Bődi Dénes – Haddad Sabrina 4. helyezés

 

              Sok szeretettel gratulálunk az összes párosnak!

 

Vélemény, hozzászólás?